• GRAJ nowocześnie i rozrywkowo!

  • Polub nas na Facebooku!

  • NAUKA - NOWE INSTRUMENTY!

  • NOWA STRONA INTERNETOWA!

Copyright 2020 - .
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

opublikowano: 24.04.2020

Już od 6 kwietnia nasza szkoła prowadzi zajęcia muzyczne online. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaufanie i możliwość rozpoczęcia zajęć w takiej formie. Już 85% uczniów naszej szkoły korzysta z zajęć i dzięki temu możemy kontynuować pracę i realizować muzyczny program. Niestety ale na tą chwilę jest to najlepszy wariant aby takie zajęcia się odbywały.

Dla uczniów, którzy jeszcze nie brali udziału w zajęciach przypominamy, że są to zajęcia gdzie widzimy i słyszymy się z uczniem, a zajęcia prowadzone są indywidualnie. Serdecznie wszystkich pozdrawiamy i gramy dalej! 🎵 🎶🎸 🎹🙂🙂🙂