• GRAJ nowocześnie i rozrywkowo!

• Polub nas na Facebooku!

• NAUKA - NOWE INSTRUMENTY!

• NOWA STRONA INTERNETOWA!

Copyright 2020 - .
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

opublikowano: 23.12.2019

opublikowano: 18.12.2019

W dniach od 24.12.2019 do 01.01.2020

zajęcia muzyczne nie odbywają się !

opublikowano:18:12.2019

Tegoroczna płyta "Hej, kolęda!" już gotowa!

Zbiór 23 kolęd i pastorałek to idealne tło dla nadchodzących świątecznych dni.  Płyta do nabycia w sekretariacie szkoły.

Polecamy i zapraszamy!

opublikowano:12.12.2019

Trwają przygotowania do kolejnej już edycji płyty "Hej kolęda!".

Swoje aranżacje nagrywali uczniowie ze szkoły w Lubartowie oraz w Wisznicach.

Na tegorocznej płycie będzie można posłuchać kolęd i pastorałek podopiecznych z klas: śpiewu, gitary, keyboardu oraz akordeonu.

opublikowano:30.11.2019

Gratulujemy naszej uczennicy wyróżnienia w kategorii

"Klasy I-III  /Soliści"

na XV Miejskim Festiwalu Piosenki Angielskiej "TOP SONGS".

opublikowany:30.10.2019

Informujemy, że w dniu 2-go listopada (sobota) zajęcia muzyczne

nie odbywają się.

opublikowano:10.09.2019

W raz z końcem wakacji wracamy do zajęć muzycznych. Pierwsze lekcje już za nami. Witamy serdecznie wszystkich naszych uczniów, tych kontynuujących naukę jak i nowe osoby zaczynające dopiero swoją przygodę z muzyką właśnie w naszej szkole. Cieszymy się, że jesteście z nami!

opublikowano: 19.08.2019

Przerwa wakacyjna powoli dobiega końca, informujemy zatem, że od 19 sierpnia sekretariat szkoły jak i sklep muzyczny wznawiają swoją pracę. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00.

Już od września w naszej muzycznej ofercie ??pojawią się zajęcia gry na PERKUSJI ?? i SAKSOFONIE??. Zaprasza wszystkich tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją muzyczną przygodę, jak i tych, którzy grają już w zespołach i chcą podnieść swoje umiejętności oraz uzupełnić wiedzę pod okiem zawodowych muzyków. Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.? Pamiętaj nigdy nie jest za późno na naukę?‼️ Już dziś rozpoczynamy zapisy do nowych klas, a osoby chętne zapraszamy do kontaktu za naszą szkołą‼️???

opublikowano: 5.07.2019

W dniach od 8 lipca do 18 sierpnia sklep i sekretariat będą nieczynne.

W pilnych sprawach prosimy o sms lub telefon.